REPORT

 

Prohlášení United Music k Transmission

Přinášíme oficiální zhodnocení akce Transmission od pořadatelské agentury United Music Events.

 

Druhé vydání halové party Transmission úspěšně proběhlo v sobotu 20. května v pražské T-Mobile Aréně.

Agentura United Music Events by chtěla touto cestou poděkovat všem návštěvníkům, kterých se na party sešlo v hojném počtu 7.000 osob.

Dále bychom chtěli poděkovat všem umělcům, partnerům a všem těm, kteří se na Transmission podíleli. Jsme rádi, že se nám podařilo navázat na úspěch prvního vydání a nepolevit v kvalitě a originalitě již tak vysoké produkční úrovně tohoto konceptu.
Těší nás ohlasy hlavních hvězd večera, kdy neskrývali nadšení a euforii nad domácím publikem a celkovým pojetím akce.
Věříme, že naprostá většina z vás byla s Transmission spokojena a dala tak vzniknout fantastické atmosféře, která panovala od samého začátku party až do úplného konce.

Na druhou stranu bychom se chtěli omluvit a vysvětlit příčinu občasných problémů s kvalitou zvuku. Zvukový technik bohužel nezvládl situaci a naprosto neprofesionálně manipuloval se zvukovou hladinou, basy a výškami jinak nejkvalitnějšího systému L´ Acoustics. Zkrátka si tak trochu hrál sám na Dje a komplikoval tak práci umělcům a kvalitní poslech návštěvníkům. Díky své nepozornosti tak narušil začátek setu Armina Van Buurena a rovněž tím, že v průběhu jeho setu a setu Marca V neustále ubíral a přidával na intenzitě, basech a výškách, znemožnil maximální výkon obou hlavních hvězd. Armin a Marco se tak ocitli v nezáviděníhodné pozici, kdy sami nemohli stoprocentně ovlivnit výstup zvuku z hlavní aparatury.  Takovéto neprofesionální chování zvukaře je naprosto neomluvitelné, a chceme vás ujistit, že v budoucnosti nedopustíme, aby se něco podobného opakovalo, i kdybychom měli dovézt zvukaře ze zahraničí.

Rovněž bychom rádi vysvětlili bezpečnostní důvody, díky kterým nebyl možný prodej PET lahví s uzávěry. Toto opatření je zavedeno pouze kvůli bezpečnosti návštěvníků. Chtěli jsme se tak vyhnout nepříjemným poraněním kotníků, které se stávají hlavně tím, když stoupnete na uzavřenou PET lahev, která leží na zemi. Stejně tak jsme posílili průběžný úklid na akci a údržbu toalet. Tyto služby (stejně jako catering na chodbách) bohužel musíme odebírat od provozovatele haly, takže je velmi komplikované dokonale kontrolovat jejich kvalitu a plnění. 

Chtěli bychom jestě jednou poděkovat všem, kteří nám dali důvěru a party se zúčastnili. V druhé polovině roku se můžete těšit na DVD Transmission 2 a hlavně TRANSMISSION 3, která opět představí mnoho nových jmen a hlavně posune celou party o další úroveň výš.

 
 
 
 

FOTOREPORTY

 
 
 

ČLÁNKY AUTORA

 
 
 
 
 
 
 
 

Partnerské linky: festivaly 2016