REPORT

 

Cosmic Trip 2006: závěrečná zpráva organizátorů

Přinášíme oficiální vyjádření agentury Next Level k právě proběhlému festivalu Cosmic Trip.

 

Jubilejní, desátý ročník Cosmic Trip Open Air festivalu skončil. Na největším červencovém festivale elektronické hudby vystoupilo 38 DJs, MCs a live projektů z celého světa. Program do kempu Pudlák u Teplic přilákal během víkendu 21. a 22. července 11 tisíc lidí z Česka, Slovenska, Německa, Maďarska, Velké Británie a Polska.

Poděkování:
Poděkování patří všem interpretům a hlavně návštěvníkům za skvělou atmosféru, všem dodavatelským firmám za funkční spolupráci, ochrance a zdravotníkům za bezpečí nás všech. Společně všichni přispěli k bezproblémovému průběhu.
Zvláštní poděkování patří zastupitelům obce Újezdeček a magistrátu města Teplice za vstřícnost a spolupráci.

Interpreti:
Je nám velmi líto, že jsme návštěvníkům Cosmic Tripu nemohli nabídnout slibovaná vystoupení drum´n´bassového DJe Andyho C, technaře Juana Atkinse a MC Turnera. Andy C zůstal vinnou ČSA v Londýně. Američan Juan Atkins z vážných rodinných důvodů, bohužel, do Prahy také nemohl přiletět. MC Turner nedorazil pro nemoc.

Pevně věříme, že především páteční neočekávané spojení Brazilce Markyho s Dynamite MC v tříhodinovém setu všem fanouškům zlomených beatů udělalo stejně velkou radost jako nám. V sobotu kralovali Carl Craig, Tony Coleman z London Elektricity a John B.

Za pořadatele:
NEXT LEVEL s.r.o.
Aleš Burger, jednatel

 
 
 
 

FOTOREPORTY

 
 
 

ČLÁNKY AUTORA

 
 
 
 
 
 
 
 

Partnerské linky: festivaly 2016