PARTYINFO

 

DESPERADOS HIGHJUMP 2017

Datum konání:
04.08.2017 - 05.08.2017
Místo konání:
lom Hřiměždice
DJs:
Stanton Warriors, Mike Trafik, Orion, Friky, Pixie
Live:
Wohnout, Smash HIFI
Info:
http://www.highjump.cz
Popis:
vstup: 800,- Kč Ticketstream
 
 
Highjump oslaví o víkendu osmnáctiny
Na Desperados Highjump přijedou Stanton Warriors

Osmnáctý ročník cliffdivingových závodů Desperados Highjump, který se uskuteční v lomu v Hřiměždicích u Příbrami, bude mít zajímavého headlinera. Budou jím breakbeatoví DJové a producenti Stanton Warriors z Velké Británie. DJové a hudební producenti působí na hudební scéně již od devadesátých let. Od té doby vydali nespočet tracků a vystupovali na prestižních festivalech jako Coachella nebo Glastonbury. Jsou považováni za jedny z nejvýznamnějších interpretů svého žánru. Desperados Highjump se uskuteční v termínu 4. - 5. srpna 2017.

 

Stanton Warriors, tedy Mark Yardley a Dominic Butler, lze považovat za legendy svého žánru. Od hraní na ilegálních parties v Anglii se dvojice producentů propracovala na pozici jednoho z nejvýraznějších uskupení na poli taneční hudby vůbec. Na svém kontě mají vystupování na nejprestižnějších festivalech světa, jako jsou například akce Burning Man, Glastonbury, Ultra a další. Během svého působení v hudební branži si vybudovali respekt mezi fanoušky, ale i odborníky a ostatními interprety. Díky vlastnímu charakteristickému zvuku jsou Stanton Warriors dobře rozpoznatelní od ostatních breakbeatových producentů.
Na Highjump přijedou Stanton Warriors během svého letního festivalového turné. "Jsme rádi, že se nám podařilo Stanton Warriors do Hřiměždic zabookovat. Myslíme si, že jejich originální sound ideálně dokreslí atmosféru skokanských závodů a všichni si užijou dobrou párty," řekl za pořadatele Tomáš Jechort. Stanton Warriors zahrají v Hřiměždicích v rámci večerní párty v pátek 4. srpna na hlavním podiu.

Stanton Warriors

Desperados Highjump, je otevřeným mistrovstvím České republiky v cliffdivingu, tedy ve skocích do vody z extrémních výšek. Každoročně se akce zúčastní světová špička tohoto sportu a stejně tomu bude i letos. Kromě Stanton Warriors se mohou účastníci těšit na další zajímavá jména jako SMASH HIFI LIVE, skupinu Wohnout, Hentai Corporation, vystoupení DJs a mnoho dalšího.

Vstupenky na Highjump lze zakupovat v síti Ticketstream.

Více o akci Desperados Highujump 2017 zde.

 

Flyer

 
flyer
 
 
 
 
 
 
 

Partnerské linky: festivaly 2016