PARTYINFO

 

DUCK OUT W/ JACK THE RIPPER (UK)

Datum konání:
18.08.2017 - pátek
Místo konání:
Praha - Storm
DJs:
Jack The Ripper (UK), Intense Soundsystem (NL), NED, Upfockerz, Critical J b2b Tajfun (SK) + Pain Herax, Kickindabass
Info:
http://www.facebook.com...
Popis:
start: 22:00, vstup: 100,- Kč do 23:00 / poté 150,- Kč
 
 
Jack The Ripper již tento pátek v klubu Storm

Další pokračování "nejvykachněnější" párty v ČR proběhne tento pátek v pražském klubu Storm. Headlinerem tentokrát bude všem dobře známý Jack The Ripper z UK! V sobotu zde proběhne warm-up festivalu Rock For Churchill, kde si budete moci užít noc plnou reggae, ragga jungle, raggateku & D´n´B.

 

PÁTEK – DUCK OUT w/ Jack The Ripper

Jack The Ripper, rodák z anglického Cornwallu, je DJ a producent, který rozpoutá jump-upové šílenství ve Stormu už tento pátek v rámci oblíbené klubové noci Duck Out! Pokud tohoto hudebního rozparovače ještě neznáte, můžete si ho poslechnout na SoundCloudu. Jako support nastoupí za DJ pult nizozemské duo Intense Soundsystem a čeští DJs NED, Critical J, Magenta, Pain, Herax, Kickindabass a samozřejmě nebudou chybět ani "Duck Outí" stálice Upfockerz.FB událost


SOBOTA – Rock For Churchill warm-up

Noc plná reggae, ragga jungle, raggateku & drum´n´bassu – to je oficiální warm-up nejpohodovějšího českého festivalu Rock for Churchill 2017, který proběhne tuto sobotu taktéž v pražském Stormu. O zábavu se postará MC MessenJah, který patří k nejvýraznějším osobnostem české reggae scény. Dále se můžete těšit na DJe a producenta MikkiM, prvního českého DJe pozvaného na světoznámý festival Glastonbury, v jehož vlastní produkci se prolínají sety nadupané bass music, jungle, DnB, raggateku, jungleteku a tribe tekna; Wildu Pandu aka W23, DJe Riche a teplického Hundread, jednoho z nejaktivnějších českých ragga jungle a dubwize DJs a promotérů současnosti!

Storm Club spustil SOUTĚŽ o vstupenky na tuto akci, kde můžete navíc vyhrát lístky i na samotný festival! Soutěžit můžete do 18.8. 2017 do 15:00, tak na nic nečekejte a zapojte se.

FB event

 

Flyer

 
flyer
 
 
 
 
 
 
 

Partnerské linky: festivaly 2016