PARTYINFO

 

ROCK FOR CHURCHILL 2018

Datum konání:
24.08.2018 - 25.08.2018
Místo konání:
Vroutek u Podbořan
DJs:
Hlavní stage: Lamb (UK), The Subways (UK), The Asteroids Galaxy Tour (DK), Luciano + Mafia & Fluxy Band, JAM, Paddy & The Rats (HU), Polemic feat. Dr. Ring Ding (SK/DE), N.O.H.A., Wohnout, Pipes and Pints, Mydy Rabycad, Fast Food Orchestra
DJ stage: Alix Perez (BE), Hybrid Minds (UK), Gridlok (USA), Benny Page (UK)
Red Bull Music Stage: Chaozz, PSH, Paulie Garand, Trosky (SK), ABOP (HR), Katarzia + Pjoni (SK), Android Asteroid, Noisy Pots
Info:
http://www.facebook.com...
Popis:
start: 12:00, vstup: předprodej: dvoudenní vstupenky 1.000,- Kč + poplatky do 30. června, od 1. července 1.100,- Kč www.rfch.cz/vstupenky
 
 
19. ročník Rock for Churchill startuje tento pátek
Rock For Churchill má line-up Red Bull Music Stage

Festival Rock for Churchill zveřejnil jména prvních čtyř zahraničních DJs. V tanečním šapitó budou své beaty mixovat Alix Perez, Hybrid Minds, Gridlok a Benny Page. Po loňské vydařené premiéře se vrátí do Vroutku Red Bull Music Stage. Na střeše autobusu se letos představí Chaozz, PSH, Paulie Garand, Trosky, ABOP, Katarzia + Pjoni, Android Asteroid a Noisy Pots. Rock for Churchill proběhne 24. a 25. srpna ve Vroutku. Na hlavním pódiu se představí Lamb, The Subways, The Asteroids Galaxy Tour, Luciano a spousta dalších. Dvoudenní vstupenky za aktuální cenu 1.000,- Kč (+ poplatky) pořídíte do 30. června, od 1. července se cena vstupenek zvedá o 100,- Kč. Kompletní info o vstupenkách najdete zde.

 

Alix Perez

V Belgii narozený DJ a producent je považovaný za jednoho z nejinovativnějších producentů současné drum and bass scény. Alix na scéně vyniká kombinací originálních melodických prvků, vokálů a nekompromisně čistého a basového zvuku. Spolupracoval s velkými jmény jako Noisia, Foreign Beggars, dBridge nebo EPROM.
Hybrid Minds


Hybrid Minds je producentské duo, které tvoří Josh White a Matthew Lowe. Se svým velkým citem pro melodii a rytmus určují svěží směr žánru liquid drum and bass. Během několika málo let se jim podařilo spolupracovat s těmi nejprestižnějšími značkami jako UKF, Liquicity nebo Spearhead. V pátek 25. května vyšel nový track "Paint By Numbers", na kterém hostuje zpěvačka Charlotte Haining.
Gridlok

Průkopník drum and bass zvuku a ikona americké D´n´B scény Gridlok patří mezi nejuznávanější producenty žánru. Gridlok bude servírovat drum and bass z ulice, syrový taneční chaos plný emocí a nespoutané vášně.
Benny Page

Benny je zásadní představitel ragga jungle / D´n´B scény, který proslul svými těžkotonážními tanečními tracky a perfektními mixy. Momentálně pracuje na svém prvním studiovém albu, na kterém se představí hlasy jamajských legend jako Big Youth, Beenie Man, Popcaan nebo Protoje.
Chaozz

Hiphopová skvadra, která jako první u nás dostala rap do hitparád, se po šestnácti letech mlčení vrací na velká pódia a vybrané festivaly. Kato, Ba2s, Rusty a Fugaz nedávno vypustili do světa nový track "Průvan".
PSH


PSH patří mezi ústřední jména českého hiphopu a i přes svou úctyhodnou dobu fungování stále i mezi ty nejaktivnější. Pro loňský velký úspěch se na střeše autobusu představí i tento rok.
Paulie Garand

Raper Paulie Garand je stálicí české hudební scény. Jakpak by ne! První desku vydal už před více než deseti lety, od roku 2010 je pak jedním z nejúspěšnějších členů vydavatelství Ty Nikdy. Ve Vroutku vystoupí s Kenny Roughem a předvedou jistojistě kvalitní show.
Trosky


Od doby, kdy dvoučlenná formace Trosky vydala první album, uplynulo přes 20 let. Jako vůbec první československá kapela vydala v roce 1997 první rapové album na CZ/SK scéně, které se dodnes řadí mezi nejzásadnější počiny československého hiphopu.
ABOP


ABOP je chorvatská elektronická kapela, jejíž název je akronymem pro chorvatské rčení: "Afterparty je lepší než party". Na stage uvidíte dva bubeníky sedící naproti sobě, které doplňuje baskytarista, zvukový inženýr a dva klávesáci. Live techno, co má koule.
Katarzia + Pjoni


Silný koncert slibuje dvojice Katarzia a Pjoni (Jonatan Pastirčák). Oba patří mezi nejvýraznější jména mladé slovenské scény, ale spojení indie popu / folku v podání Katarzie a Pjoniho temné klubové elektroniky čekal asi málokdo.
Android Asteroid


Android Asteroid není jen fúzí hip hopu, jazzu, funku a okouzlujícího downtempa, jedná se také o jedinou českou kapelu, která nahrávala v londýnských Abbey Road Studios. AA v současnosti připravují své čtvrté album, takže nás čeká řada novinek.
Noisy Pots


Noisy Pots tvoří street drummingové duo Emil & Jakub a klávesák Michal Šupák z Charlie Straight. Jejich charakteristický zvuk spočívá v použití kýblů, plechovek a naladěných kuchyňských hrnců v kombinaci se syntezátory, vibrafonem, samplingem a vokálem.

FB event


Vstupenky

www.rfch.cz

www.facebook.com/rfchfest

www.instagram.com/rfchfest

www.twitter.com/rfchfest

 

Flyer

 
flyer
 

Fotoreporty

 
 
 
 
 
 
 
 

Partnerské linky: festivaly 2016