PARTYINFO

 

THE GLITCH MOB LIVE (USA)

Datum konání:
21.11.2018 - středa
Místo konání:
Praha - Roxy
Live:
The Glitch Mob (USA), Slugabed (UK)
Info:
http://www.facebook.com...
Popis:

start: 20:00, vstup: předprodej: GoOut: https://goout.net/cs/listky/the-glitch-mob-usa-album-tour-see-without-eyes/wvqc/

Line-up:
20:00 - doors
21:00 - 21:45 Slugabed (UK)
22:00 - 23:30 The Glitch Mob Live (USA)
 
 
The Glitch Mob dnes přivezou nové album a live show
The Glitch Mob se vrací do Prahy s novou show

Těžké beaty, ostré synťáky a atmosféra, kterou těžko i nakrájet, to jsou The Glitch Mob. Losangelské trio Ooah, Boreta a edIT vydalo v květnu čtvrté studiové album "See Without Eyes" a vyráží na světovou tour. To by nebyli The Glitch Mob, aby k nové desce nenachystali i speciální audiovizuální live show. Jejich minulé vystoupení v Roxy (2014) bylo měsíce dopředu vyprodané a tentokrát by tomu nemělo být jinak. Předprodej začíná ve středu 11. července v 10:00.

 

Od jejich vzniku v roce 2006 si The Glitch Mob pomalu, ale jistě probíjeli cestu k  celosvětovému úspěchu. Původně čtyřčlenné seskupení (edIT, Boreta, Kraddy a Ooah) ozbrojené laptopy a MIDI kontrolery bylo zpočátku ovlivněno IDM a hip-hopem. Inspiraci sbírali mezi umělci jako Flying Lotus, Samiyam nebo Aphex Twin. Celý příběh se odehrával na pozadí losangelské nové vlny. Jejich sound je charakteristický ostrými basovými linkami a zvuky napodobujícími počítačovou techniku nebo stroje s určitou poruchou tzv. glitching.

The Glitch Mob

The Glitch Mob mají za sebou tři studiová alba "Drink The Sea" (2010), "Piece Of The Indestructible", "Love Death Immortality", k nimž letos přidali čtvrtý přírůstek s názvem "See Without Eyes", jehož nálož odpálí v listopadu právě v Roxy. Kdo někdy viděl The Glitch Mob live, tuší, že půjde o epický zážitek, při kterém ožívá veškerá energie skrytá v jejich hudbě. Hudbě, kterou se mnozí snažili napodobit, ale nikomu se to nepovedlo. We can make the world stop!

FB event

 

Flyer

 
flyer
 
 
 
 
 
 
 

Partnerské linky: festivaly 2016