PARTYINFO

 

KOLLEKTIV TURMSTRASSE, MAGDALENA (DIYNAMIC, DE)

Datum konání:
02.11.2018 - pátek
Místo konání:
Praha - Roxy
DJs:
Kollektiv Turmstrasse, Magdalena (Diynamic, DE)
Info:
http://www.facebook.com...
Popis:
start: 23:00, vstup: předprodej: 350,- Kč + poplatky GoOut: https://goout.net/cs/listky/kollektiv-turmstrasse+magdalena/lowc/, prvních 24 hodin pouze v rámci aplikace MY ROXY, NoD: 360,- Kč
 
 
Kollektiv Turmstrasse si přivezou na pomoc Magdalenu

Dvojici Kollektiv Turmstrasse, jež několikrát zaplnila Roxy téměř až po střechu, nemusíme rozvláčně představovat. Tito zástupci Solomunova labelu Diynamic patří už téměř dvacet let mezi trvalky deep house a techno scény, které nepřestávají bavit. Je to i proto, že se obklopují těmi správnými umělci, jako je právě jejich stájová kolegyně Magdalena. Nico a Christian za sebou mají jak vyprodané DJ sety a live shows po celém světě, tak i remixy a předělávky namátkou pro Hot Chip nebo Trentemøllera. Magdalena je pak zkušenou DJkou s vlastní rádiovou show na Ibize a v posledních letech se začala pouštět též do vlastní produkce. 2. listopadu vás tak společně vezmou na komentovanou prohlídku do světa taneční hudby, která je plná povzbudivých melodií, downtempo rytmů a kultivovaných vokálů. Předprodej začal 20. srpna přes MY ROXY. Pro registrované s 10% slevou prvních 24 hodin.

 

Christian a Nico vyrůstali na vizuálně strhujícím pobřeží Baltského moře. I to ovlivnilo jejich smysl pro emoci a propůjčilo tvorbě lidskou vřelost, která se dobře poslouchá v klubu i doma. Jejich poslední EP z roku 2015 "Sry I’m Late" se tak dočkalo fenomenálního úspěchu a stejnojmenná skladba se stala hitem léta. Ani Magdalena nezahálela. Její praxe coby dramaturgyně a manažerky klubu jí dala za roky práce to nejcennější – schopnost odhadnout publikum. Sama si zahrála v berlínském Watergate, Pache na Ibize nebo londýnském Eggu. Kromě toho je i zdatná party girl. Svůj pořad v rádiu pojmenovala "Magdalena’s Pony Farm", který odkazuje na její "ponies" čili grupu jejích kamarádek, která k ní nerozlučně patří na každé akci i afteru. Tak vzhůru do sedla. Listopad v ROXY bude divoký!

Kollektiv Turmstrasse

FB event

foto: David Rasche

 

Flyer

 
flyer
 

Reporty

 
Report z Kollektiv Turmstrasse @ Roxy od sody
 
 
 
 
 
 
 

Partnerské linky: festivaly 2016