PARTYINFO

 

AUDIO ZOO

Datum konání:
25.06.2021 - 26.06.2021
Místo konání:
Praha - Výstaviště
DJs:
Main stage: Netsky, Manene
Let It Roll drum & bass stage: KOVEN., Gydra, Akira Deadly & Bifidus Aktif, A-Cray b2b Symplex
Devastator harder styles stage: Estasia, Zatox, Deetox, Hungry Beats, Mejsi
Cube events techno stage: Marika Rossa, Golpe / Broken Robot, Jaqullin, La Dela
Roxy Prague house stage: Chris Sadler, Subgate, Fatty M, Lumiere
Smack One grime stage: Smack One, P Money, Discarda, Marger & Jay Amo & John E Clayface
The Mag rap stage: Michajlov, Viktor Sheen, Refew
Info:
http://www.facebook.com...
Popis:

start: 15:00, vstup: zdarma

 
 
Festival Audio Zoo se přesouvá na červen 2021
Festival Audio Zoo spojí v červnu velké hudební značky

Otevřete klece a vypusťte Audio Zoo! Nový pražský víkendový festival nabídne v červnu spojení mnoha žánrů napříč spektrem elektronické hudby. Stojí za ním organizační tým festivalu Let It Roll, který pro tuto příležitost spojí síly s velkými tuzemskými hudebními značkami, jmenovitě to budou klub Roxy Prague, Cube Events, Devastator či Smack One. První ročník přichází se vstupem zdarma a představí čtyři venkovní a vnitřní stage, na kterých vystoupí více než osmdesát zahraničních i českých umělců. Festival se odehraje poslední červnový víkend 26. - 27.6. 2020 na Výstavišti v Holešovicích. Pro vstup zdarma se stačí zaregistrovat na webu www.audiozoo.cz.

 

Audio Zoo si klade za cíl spojení fanoušků mnoha žánrů elektronické hudby. Jednotlivé styly budou rozprostřeny na vnitřní i venkovní pódia. Hlavní stage po oba dny ovládnou headlineři napříč žánrovým spektrem. Druhá stage poskytne na jednu noc zázemí vyznavačům rychlejších a tvrdších stylů v podobě programu zaměřeného na hardcore a hardstyles pod taktovkou značky Devastator. Druhý den zde převezme štafetu v tempu drum and bassu Let It Roll. Do tónů techna se třetí stage ponoří v režii projektu Cube, který pak v sobotu v podobném žánrovém zaměření na techno a house vystřídá Roxy. Ze čtvrté stage bude pak oba dny znít grime, rap a hip hop, pod svá křídla si ji vezme Smack One.

Vystaviste Holesovice 

Návštěvníky čeká pravá hudební divočina a volnost za hranicemi stereotypu, obojí pod širým nebem i v halových prostorách. Tohle Praha ještě nezažila!

FB event

 

Flyer

 
flyer
 
 
 
 
 
 
 

Partnerské linky: festivaly 2016