PARTYINFO

 

DIE ANTWOORD (ZA)

Datum konání:
20.08.2018 - pondělí
Místo konání:
Praha - Výstaviště
Live:
Die Antwoord (ZA), Moonchild Sanelly (ZA)
Info:
http://www.facebook.com...
Popis:
start: 20:00, vstup: předprodej: 850,- Kč (omezený počet), 950,- Kč Ticketmaster: https://goo.gl/Vidwxi, Ticketportal: https://goo.gl/mBXFSD, GoOut.cz: https://goo.gl/nHBbTP
 
 
Die Antwoord již v pondělí opět v Praze

Druhá polovina prázdnin znamená pro jihoafrickou kapelu Die Antwoord vrchol letošní koncertní sezony. V srpnu vyráží na evropskou část turné, během něhož zavítá i do České republiky. Turné Die Antwoord začalo v pondělí 6. srpna v ukrajinském Kyjevě a přes východ Evropy se začne pomalu přesouvat do blízkosti České republiky. Během třinácti zastávek se kapela v srpnu objeví na Ukrajině, v Litvě, v Rusku, Velké Británii, Německu, Polsku, Maďarsku, Slovensku, Francii a Švýcarsku. Desátá destinace bude patřit Praze, v pondělí 20. srpna obsadí Die Antwoord se svou bizarní a provokativní show pražské holešovické Výstaviště.

 

Die Antwoord od oznámení svého turné pracují na plné obrátky. V posledních měsících se hudební fanoušci dočkali nového videoklipu ke starší skladbě "Alien" a též nového singlu "Golden Dawn" s příslibem nového studiového alba. Na celém turné doprovodí Die Antwoord vycházející hvězda jihoafrické hudební scény Moonchild Sanelly. Vstupenky jsou k dispozici v sítích Ticketpro, Ticketportal a GoOut za 950,- Kč. Die Antwoord koncertovali v České republice celkem třikrát, naposledy loni na hudebním festivalu Rock For People.

Die Antwoord

Poprvé se samostatně představili v roce 2010 v pražské Lucerně a v roce 2016 beznadějně vyprodali koncertní prostor ve Žlutých lázních. Die Antwoord vydali čtyři studiová alba: "$O$" (2009), "Ten$Ion" (2012), "Donker Mag" ("Dark Power”) (2014) a "Mount Ninji and da Nice Time Kid" (2016). Koncert pořádá agentura Charmenko CZ.

Oficiální FB událost koncertu

Oficiální web Die Antwoord

Oficiální FB Die Antwoord

Oficiální FB Moonchild Sanelly


foto: Amanda Demme

 

Flyer

 
flyer
 

Reporty

 
Report z koncertu Die Antwoord od WeTag
 
 
 
 
 
 
 

Partnerské linky: festivaly 2016